Aufrufe
vor 3 Jahren

CZ | VARIO-Master | Kombinovaný lisovací a ovíjecí stroj | Goeweil

S VARIO-Master se do perfektně slisovaných kulatých balíků zpracovává spousta materiálů jako kukuřice, CCM, vojtěška, řízky cukrové řepy, obilí, směsná krmiva, konopí a mnohé další. Variabilní lisovací komora umožňuje vysoce zhutněné balíky s průměrem 80 - 140 cm. Kompletní průběh práce zajišťuje maximální zhutnění a rychlé vyloučení vzduchu.

VARIO-MASTER PŘEDNOSTI OVÍJEČKA LIS ŠIKMÝ DOPRAVNÍK 1 3 2 1 PODÁVÁNÍ / DÁVKOVÁNÍ Nízká konstrukce: Ať už jde o sklápěč, vůz s výtlačným čelem, nákladní vozidlo nebo přímý závoz materiálu – 3,5 metru široký podavač může být díky své nízké konstrukci snadno a jednoduše plněn. Prostorný podavač: Podavač s velkým objemem přibližně 13 m³ znamená velký vyrovnávací zásobník. Předchází se tak zastavení VARIO-Master při závozu materiálu. Dávkovací zařízení: Rychlost posuvné podlahy se přizpůsobuje množství materiálu a je regulována automaticky. Řetězy posuvné podlahy: Zinkované, zápustkově kované řetězy posuvné podlahy od firmy Rübig u šikmého dopravníku a podavače jsou nezničitelné. 10 Dávkovací válce a podávací šneky: Válce s průběžným profilem trvale zajišťují optimální distribuci materiálu na šikmý dopravník.

ŘÍZENÍ 2 LIS 3 OVÍJEČKA Plně automatické programové ovládání PROFI Všechny pracovní postupy se provádějí plně automaticky Variabilní lisovací komora: Dva nekonečné pásy trvale zajišťují velké zhutnění materiálu. Průměr balíku a zhutnění se nastaví na terminálu. Kulaté balíky mohou být vylisovány s průměrem 0,80 až 1,40 metru. Pojízdný ovíjecí stůl: Ovíjecí stůl zajíždí pod lisovací komoru a přebírá balík přímo, rychle a šetrně. PODAVAČ Hydraulický pohon lisovací komory: Díky hydraulickému pohonu může být rychlost lisovací komory přizpůsobena materiálu. Dlouhá životnost: Dvojité ovíjecí rameno: Díky standardnímu dvojitému ovíjecímu ramenu s natahovacími jednotkami fólie 2 x 750 mm je ovíječka stále o krok napřed. Více balíků z jedné role fólie je výsledek patentovaných plastových válců. Velký rozměr ložisek a jejich utěsnění i perfektně nastavený systém mazání zaručují dlouhou životnost stroje. Síť nebo fólie: Pro perfektní konzervaci balíku je potřebný efektivní systém vázání. Standardně je VARIO-Master vybaven kombinovaným dvojitým vázáním sítí a fólií. Hlídání fólie a provoz s jednou fólií: Na konci fólie nebo při jejím přetržení se rychlost posunu ovíjecího stolu sníží tak, že je opět zaručeno 50 % překrytí. Balík tak může být bez přerušení ovinut do konce. Na konci nebo při přetržení obou fólií vypne hlídání fólie proces ovíjení. Odkládací rampa balíku: Pás zpětného vedení: Žádné ztráty se nekonají díky pásu zpětného vedení, které probíhá pod celým strojem, zachycuje oddrolený materiál a bez znečištění jej opět přivádí na šikmý dopravník. Vstřikování vody: Slouží pro přidávání vody při lisování suchých materiálů. Šetrné odložení balíku zaručuje hydraulicky odklopná odkládací rampa balíku. Automatika odříznutí a založení fólie: Nerezový kapovací nůž zaručuje přesné oddělení fólie. Standardní plovoucí poloha odřezávače fólie zajišťuje snadné uvolnění fólie, takže nedochází k sevření zbytků. 11

GÖWEIL Prospekte / Catalogs

Ihre Sprache / Your Language