Aufrufe
vor 3 Jahren

CZ | VARIO-Master | Kombinovaný lisovací a ovíjecí stroj | Goeweil

S VARIO-Master se do perfektně slisovaných kulatých balíků zpracovává spousta materiálů jako kukuřice, CCM, vojtěška, řízky cukrové řepy, obilí, směsná krmiva, konopí a mnohé další. Variabilní lisovací komora umožňuje vysoce zhutněné balíky s průměrem 80 - 140 cm. Kompletní průběh práce zajišťuje maximální zhutnění a rychlé vyloučení vzduchu.

VARIO-MASTER USPOŘÁDÁNÍ A PŘÍPRAVA Rozhodující předností VARIO-Master je krátká doba přípravy, přibližně tři minuty. To má mimořádný význam především při použití zemědělci poskytujícími služby, kteří někdy mění stanoviště několikrát denně. Konstrukce stroje funguje kompletně hydraulicky. VARIO-Master je připraven k použití několika málo úkony. 1 2 3 Správné polohování VARIO-Master a otočení oje 4 Vysunutí opěrných noh 5 Spuštění podavače dolů 6 Odklopení stěn šikmého dopravníku a podavače 12 Sklopení balíkové rampy VARIO-Master je připraven k použití během tří minut!

1 2 POPIS OBRÁZKU 1) Rychlá výměna ovíjecí fólie 2) Jednoduchá výměna sítě nebo plášťové fólie 3) Nastavení programu přizpůsobené materiálu 4) Kontrola zásobování stroje tukem 5) Kontrola zásobování stroje olejem 3 4 PŘÍPRAVA STROJE Také dodatečné úkony, které člověka připravují o čas, lze díky optimalizovaným řešením detailů vyřídit rychle a jednoduše: • Ovíjecí fólii lze díky rychlouzávěru vyměnit během minimální doby. • Přechod mezi sítí a plášťovou fólii lze provést několika málo úkony. • S programovým ovládáním „PROFI“ lze stroj optimálně přizpůsobit materiálu. Absolutní výhoda: Zobrazení menu je nyní k dispozici v devíti jazycích. • Tuk (8 l) a olej (16 l) lze nyní bez námahy doplnit u centrálního mazání. 5 13

GÖWEIL Prospekte / Catalogs

Ihre Sprache / Your Language